Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Jabłka na prezent

Kolorowe jabłka – edukacyjna układanka dla dzieci
05.12.2019 - Kolorowe jabłka – edukacyjna układanka dla dzieci

Kolorowe jabłka to układanka wspomagająca procesy lewopółkulowe. Uczy dziecko koncentracji, koordynacji wzrokowo-ruchowej, logicznego myślenia i odwzorowywania. 

Kalendarze i notesy z jabłek
03.12.2019 - Kalendarze i notesy z jabłek

Kalendarze i notesy marki APPEEL drukowane są na papierze jabłkowym – ekologicznym papierze produkowanym z pozostałości powstałych podczas procesów przetwórstwa jabłek.

Jabłkowy świecznik
31.10.2019 - Jabłkowy świecznik

Jabłko to nie tylko smaczny deser. Z jabłka można wykonać dekorację – np. świecznik. Stanowi on doskonałą dekorację stołu, ale można ozdobić nimi również altanę ogrodową czy balkon. Do wykonania takiego świecznika potrzebujemy: jabłka; nóż i świeczki typu tealight.

Modne torebki z jabłek !
23.10.2019 - Modne torebki z jabłek !

Skóra z jabłek produkowana jest z resztek jabłka - czyli nasion, rdzeni oraz skórki, tworząc trwały materiał, który idealnie nadaje się do produkcji toreb czy butów. Jej produkcja jest ekologiczna i nie toksyczna dla środowiska.

Supersłomka – jadalna słomka z jabłek
29.04.2019 - Supersłomka – jadalna słomka z jabłek

Supersłomka to innowacyjna alternatywa dla plastikowej słomki do picia. Jest stabilna przez 60 minut i po wypiciu można ją spożywać. Jadalna słomka jest produkowana z wytłoków jabłkowych.

Naturalny odświeżacz powietrza z jabłek
10.07.2019 - Naturalny odświeżacz powietrza z jabłek

Jak sprawić, aby w naszym domu unosił się piękny, aromatyczny zapach jabłek ? Jak czytamy na profilu FB LubApple Wystarczy kilka skórek od jabłek zagotować przez kilka minut, a następnie wrzucić na patelnię razem z cynamonem, aż składniki delikatnie się podsuszą. Całość przesypujemy do niewielkiego naczynia i zalewamy odrobiną wody.

Portfel z jabłek
20.03.2019 - Portfel z jabłek

Bio2Materials to pierwsza w Polsce marka, zajmująca się tworzeniem materiałów pochodzenia organicznego. Produktem Bio2Materials jest w 100% biodegradowalna, pozbawiona szkodliwych dla zdrowia substancji skóra, której głównym składnikiem są jabłka !

Najnowsze komentarze

#dobrejabłka od Zawieja SAD
Miałam okazje posmakować jabłek od...
Zupa krem z jabłek
... profanacja! 3 - 4 jabłka obrać,...
Oczyszczająca dieta jabłkowa
Ciekawe czy to naprawdę działa
Jedz jabłka, będziesz...
Polecam apke Skanerka do sprawdzenia składu...
#dobrejabłka z Jabłkowozu
Korzystam z usług jabłkowozu jestem bardzo...
instagram